Kategori: Satellittutstyr / Optisk
Fritekst sk i valgt kategori:   Kun vise varer med lagerbeholdning            
Satellittutstyr / Optisk - Bergen Tv & Antenneservice AS
Produkter i valgt kategori (Satellittutstyr / Optisk)
 
Produkt                       Lagerstatus
CC optisk Cleanwipes/rensekluter fiber
Modellbetegnelse: CC-CLEANWIPES
Tilgjengelige:  Lagervare
kr. 20,-
DKT Optisk rensepinner CLETOP Sticks 5stk
Modellbetegnelse: DKT 69104
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 149,-
MILLER optisk laserpenn FO-VFL
Modellbetegnelse: Miller 80920
Tilgjengelige:  Lagervare
kr. 2 290,-
TRIAX LNB Optisk
Modellbetegnelse: TOL32 Optical LNB
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 3 490,-
TRIAX optisk adapter SM FC/PC-FC/PC Skjtestykke
Modellbetegnelse: OPT TFB 10
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 39,-
TRIAX optisk dempeledd 10 dB FC/PC-FC/PC tilkoblinger, Singlemode
Modellbetegnelse: OPT TFA010
Tilgjengelige:  Lagervare
kr. 200,-
TRIAX Optisk kabel fc/pc 10 mprekonnectert
Modellbetegnelse: OPT TFC 010 optisk kabel SM
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 249,-
TRIAX optisk kabel SM 200m
Modellbetegnelse: OPT TFC 200
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 3 400,-
TRIAX optisk kabel SM 50m prekonnectert fc/pc
Modellbetegnelse: OPT TFC 050
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 695,-
TRIAX optisk kabel SM 75m Prekonnektert, FC/PC,
Modellbetegnelse: OPT TFC 75
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 995,-
TRIAX optisk splitter 2-veis 50/50, fiberhaler FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 02 optisk splitter
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 398,-
TRIAX optisk splitter 4-veis 4x25%, fiberhaler FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 04 optisk splitter
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 900,-
TRIAX optisk splitter 4x25%, konnektor FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 04D optisk splitter
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 950,-
TRIAX optisk splitter 50/50, konnektor FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 02D optisk splitter
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 398,-
TRIAX optisk splitter 8-veis 8x12.5%, fiberhaler FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 08 optisk splitter
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 1 995,-
TRIAX optisk splitter 8x12.5%, konnektor FC/PC tilkoblinger
Modellbetegnelse: OPT TOS 08D
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 1 895,-
TRIAX virtual omformer 4 utganger quad type, FC/PC optisk
Modellbetegnelse: OPT TVC 04
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 2 800,-
TRIAX virtual omformer for 4 utganger quattro type, FC/PC optisk
Modellbetegnelse: OPT TVQ 05
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 2 990,-
TRIAX virtual omformer for multiswitch 4 x universal LNB + TERR/DAB utg.
Modellbetegnelse: OPT TVC 05
Tilgjengelige:  Fjernlager 1-2 dager leveringstid
kr. 2 590,-
Fant 19 treff

Bergen TV & Antenneservice A/S - Parabol og antenneeksperten tlf 55349320 epost mailto:btv@btv.no www.btv.no